Aktualności
 
Legia chce powrotu kolejnego piłkarza!
 
27. października 2015, 09:10
źródło: Przegląd Sportowy
 

Nie tylko Marcin Komorowski, nie tylko Miroslav Radović ale także Artur Jędrzejczyk miałby zimą powrócić do Legii. Warszawski klub zastanawia się nad wypożyczeniem swojego byłego obrońcy z rosyjskiego FK Krasnodar.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTo może być rozwiązanie, które będzie korzystne dla obu stron. Legia zyska zawodnika o odpowiedniej klasie, natomiast Jędrzejczyk będzie miał okazje do regularnej gry przed Euro 2016. W lidze rosyjskiej obowiązuje bowiem limit obcokrajowców, którzy mogą występować w zespole, co powoduje ze nie zawsze znajduje się w niej miejsce dla reprezentanta Polski, który niedawno wrócił do zdrowia po sześciu miesiącach przerwy w grze spowodowanej kontuzją więzadeł krzyżowych w kolanie.

Jędrzejczyk jest bardzo dobrze znany w Legii bo był jej podstawowy zawodnikiem, zanim zdecydował się na transfer do Krasnodaru. Pytanie, na jakiej pozycji miałby grać w warszawskim zespole po powrocie. Poprzednio występował na prawej obronie z kolei w kadrze selekcjoner Adam Nawałka widzi go po lewej stronie defensywy. W drużynie Stanisława Czerczesowa mógłby być brany pod uwagę przede wszystkim jako środkowy obrońca.

Legia chciałaby go wypożyczyć podczas zimowego okienka transferowego z Krasnodaru. Przynajmniej do końca sezonu. Rozmowy na ten temat mają się rozpocząć już w tym tygodniu Wtedy przedstawiciele Legii zorientują się, czy działacze rosyjskiego klubu są zainteresowani takim rozwiązaniem i czy jest ono możliwe do sfinalizowania.

 
 
Słowa kluczowe: jedrzejczyk | legia | krasnodar | czerczesow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz