Aktualności
 
Kolejny piłkarz opuści Śląsk za darmo?
 
26. października 2015, 15:10
źródło: własne
 
Wiele wskazuje na to, że tylko do końca roku zawodnikiem Śląska będzie Mateusz Machaj. Skrzydłowemu wrocławskiego zespołu, który często grał także jako napastnik, wygasa z końcem roku kontrakt, który raczej nie zostanie przedłużony.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMachaj do pewnego momentu miał zaufanie trenera Tadeusza Pawłowskiego. Nawet jak brakowało dla niego miejsca w podstawowym składzie Śląska, to zawsze był wartościowa alternatywą dla tych, którzy w danym momencie zyskiwali większe uznanie w oczach szkoleniowca wrocławian. Zmieniło się to w obecnym sezonie, w którym Machaj nękany jest przez różnego rodzaju kontuzje. W efekcie trener Pawłowski może korzystać z niego znacznie rzadziej niż jeszcze wcale nie tak dawno.

Doszło do tego, że w Śląsku nie bardzo widzą dalszą przyszłość dla Machaja. Jego umowa z wrocławskim klubem wygasa z końcem roku i niewiele wskazuje na to, że zostanie przedłużona. Tym bardziej, że teraz najprawdopodobniej nie będzie mógł występować przez kilka tygodni z powodu kontuzji. A to może oznaczać, że już nie będzie miał okazji, żeby udowodnić, że jednak ciągle może być przydatny w Śląsku…
 
 
Słowa kluczowe: machaj | slask | wroclaw | pawlowski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz