Aktualności
 
Pierwsza decyzja personalna Urbana!
 
13. października 2015, 15:09
źródło: własne
 

Nowy trener Lecha Jan Urban szybko podjął swoją pierwszą decyzję personalną dotyczącą kadry zespołu. Były szkoleniowiec Legii Warszawa i Osasuny Pampeluna zdecydował o przywróceniu do treningów z pierwszym zespołem Macieja Gostomskiego.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować"Gostek" został zesłany do rezerw przez przez byłego już trenera Lecha Macieja Skorżę. Szkoleniowiec, który w poprzedni sezonie zdobył z poznańskim zespołem mistrzowski tytuł, był wściekły na bramkarza za występ przeciwko Cracovii. Gostomski puścił w Krakowie pięć goli, przy których zrobił niewiele, żeby zapobiec ich utracie. W efekcie Skorża nie chciał go więcej widzieć w prowadzonej przez siebie drużynie.

Ale trener Urban postanowił dać Gostomskiemu jeszcze jedną szansę i golkiper, który ostatnio jest na cenzurowanym u kibiców "Kolejorza", znowu trenuje z pierwszym zespołem. To ważne przede wszystkim w kontekście tego, że już w grudniu wygasa jego kontrakt z Lechem. Dla "Gostka" to ostatnia szansa, żeby pokazać, że zasługuje na jego przedłużenie. Chociaż będzie o tym trudno, bo po meczu z Cracovią działacze mistrza Polski podjęli decyzję, że dalszy pobyt Gostomskiego w Lechu nie ma sensu.

 
 
Słowa kluczowe: gostomski | lech | poznan | skorza | urban
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz