Aktualności
 
Sadlok potwierdza. Był blisko Legii
 
19. września 2015, 11:02
źródło: przegladsportowy.pl
 
Legia Warszawa do końca letniego okienka transferowego starała się o transfer Macieja Sadloka z Wisły Kraków. Było bardzo blisko, bo sam obrońca krakowskiej Wisły zdradził, że wicemistrz Polski przedstawił mu nawet wstępne warunki kontraktu...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWiadomo, że Legia od dłuższego czasu szuka lewego obrońcy, który mógłby podjąć rywalizację z Tomaszem Brzyskim. Jednym z kandydatów był Maciej Sadlok. Niedawno dyrektor sportowy warszawskiego klubu Michał Żewłakow przyznał, że do ostatnich chwil letniego okienka transferowego, Legia starała się o transfer wiślaka. Nic z tego jednak nie wyszło, bo ofertę odrzuciła Wisła. Wicemistrz Polski zaoferował około 1,5 miliona złotych, ale działaczy "Białej Gwiazdy" to nie przekonało.

Sadlok przyznaje jednak, że rozmowy były prowadzone. - Legia przedstawiła mi wstępne warunki kontraktu, ale dalszych negocjacji nie było. Powiedziałem, że dopóki nic się nie wyjaśni, nie będę o tym rozmawiał – mówi Sadlok "Przeglądowi Sportowemu". – Chciałem, żeby to jak najszybciej się skończyło. Tym bardziej że doznałem jeszcze tej kontuzji i skupiałem się na powrocie do zdrowia. Dziś najważniejsze dla mnie jest to, że nadal jestem w Wiśle i mogę pomagać drużynie – dodaje obrońca Wisły, który ostatnio nie mógł występować z powodu kontuzji.
 
 
Słowa kluczowe: sadlok | legia | wisla | krakow | zewlakow | brzyski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz