Aktualności
 
Legia zaoferowała milion euro za obrońcę!
 
1. sierpnia 2015, 13:16
źródło: ojogo.pt
 
Według portugalskich mediów, Legia Warszawa złożyła ofertę wykupienia z Vittorii Guimaraes Josue Sa. Wicemistrz Polski zaoferował za Portugalczyka milion euro, ale propozycja została odrzucona. Przez samego zawodnika...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJak donoszą portugalskie media, Legia złożyła konkretną propozycję Sa, ale ten grzecznie podziękował za zainteresowanie. Środkowy obrońca Vittorii nie jest zainteresowany grą w polskiej lidze. Nie jest tajemnicą, że Josue stara się Girondins Bordeaux i to właśnie we Francji zamierza kontynuować karierę portugalski piłkarz, który od pewnego czasu znajduje się na celowniku Legii.

Środkowy obrońca z Portugalii czeka na rozwój negocjacji pomiędzy jego obecnym klubem a Bordeaux. Cały czas jednak są rozbieżności w stanowiskach obu klubów. Działacze Vitorii chcieliby uzyskać za swoją gwiazdę nawet dwa miliony euro, ale Francuzi nie chcą płacić aż tak dużo.

Oprócz Bordeaux i Legii, które starają się pozyskać 23-letniego obrońcę Vittorii, zainteresowane jego transferem jest także Blackburn Rovers. Działacze portugalskiego klubu są w o tyle komfortowej sytuacji, że Josue Sa ma z zespołem z Guimaraes jeszcze dwuletni kontrakt Dlatego mogą twardo negocjować, bez obawy że za chwilę piłkarz odejdzie za darmo, jeśli na nim nie zarobią jakichkolwiek pieniędzy z szybkiego transferu.
 
 
Słowa kluczowe: josue | legia | vittoria | guimaraes | bordeaux | blackburn
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz