Aktualności
 
Fortuna za Dudę! Legia dogadana z Interem!
 
1. lipca 2015, 08:09
źródło: własne
 
Porozumienie zostało osiągnięte. Ondrej Duda już wkrótce zostanie piłkarzem Interu Mediolan, Legia Warszawa dogadała się w końcu z włoskim klubem co do sumy odstępnego i teraz do finalizacji transferu brakuje już tylko kilku formalności.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNegocjacje pomiędzy Legią a Interem trwają od kilku tygodni. Włosi początkowo dawali za transfer Dudy cztery miliony euro. Legia chciała o milion więcej. Obie strony nie chciały ustąpić, więc rozmowy się przedłużały. Sam zawodnik już dawno dogadał się co do warunków swojej indywidualnej umowy z Interem. Ale w końcu przełom nastąpił także w negocjacjach działaczy obu klubów. Włoski klub przystał na warunki Legii i zgodził się dopłacić milion euro. Tym samym gwiazda Legii zostanie wytransferowana do Serie A za niebotyczną jak na polskie warunki kwotę pięciu milionów euro.

Duda w tej chwili jest w Legii otoczony szczególną ochroną. Po to, żeby broń boże nie przydarzyła mu się jakaś kontuzja, która mogłaby zniweczyć tygodnie żmudnych negocjacji i zablokować jego transfer do Interu. Z tego powodu Słowak trenuje na zgrupowaniu w Leogang głównie indywidualnie i nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu na letnie sparingi legionistów. Nie zagrał w meczu ze Steauą Bukareszt, nie zobaczymy go także w konfrontacji z Dynamem Kijów. Wszystko jest podporządkowane jego transferowi do Interu, na którym warszawski klub zarobi krocie...
 
 
Słowa kluczowe: ondrej | duda | inter | legia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz