Aktualności
 
Kolejny polski bramkarz w Anglii?
 
13. czerwca 2015, 13:14
źródło: BBC
 
Tym razem chodzi o Radosława Cierzniaka, który może trafić do Wigan Athletic. Zespół z zaplecza angielskiej Premier League jest zainteresowany podpisaniem kontraktu z doświadczonym polskim bramkarzem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćCierzniak jest do wzięcia za darmo. Jego kontrakt z Dundee United wygasa z końcem czerwca i nie zostanie przedłużony. 32-letni golkiper spędził w szkockim klubie trzy sezony. Bardzo szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie i nie oddał go do końca obecnego sezonu. Obie strony uznały jednak, że czas coś zmienić i zdecydowano o zakończeniu współpracy. Co ciekawe, Cierzniaka ma szansę zastąpić inny polski bramkarz Michał Szromnik, który w tym sezonie był rezerwowym golkiperem Dundee United.

A co z Cierzniakiem? Też raczej na bezrobocie nie pozostanie. Byłym bramkarzem Cracovii interesuje się Wigan Athletic, który chce zbudować zespół na powrót do Premier League. "The Latics" szukają nowego bramkarza i jedno z czołowych miejsc na ich liście życzeń zajmuje właśnie Cierzniak. Ale to nie jedyna opcja, którą może rozpatrywać polski bramkarz. W grę wchodzi także kierunek cypryjski. Doświadczonego zawodnika chętnie widzieliby u siebie działacze AEL-u Limassol.
 
 
Słowa kluczowe: cierzniak | dundee | wigan | ael | limassol | szromnik
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz