Aktualności
 
"Grając w Legii, chcę uszczęśliwiać ludzi"
 
9. czerwca 2015, 08:19
źródło: legia.com
 
Nowy nabytek Legii Warszawa - Nemanja Nikolić, obiecuje, że w barwach Legii będzie zostawiał na boisku serce i duszę. Nie obawia się też konkurencji ze strony Orlando Sa czy też Marka Saganowskiego.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować- Wiem, że Legia ma najlepszych kibiców w Polsce. To bardzo ważne, bo motywacja jest jeszcze większa, gdy tłum fanów wspiera cię na każdym meczu. Jestem pewien, że podjąłem dobrą decyzję. Konkurencja może jedynie przynieść drużynie pożytek i uczynić ją jeszcze lepszą. Zdaję sobie sprawę, że Legia ma obecnie w swoich szeregach bardzo dobrych napastników - Orlando Sa i Marka Saganowskiego. Myślę, że sprawię, że oni staną się lepszymi zawodnikami, a oni z kolei uczynią lepszego gracza ze mnie. Będziemy pracować wspólnie na cele drużyny - mistrzostwo Polski i miejsce w europejskich pucharach – mówi w wywiadzie dla legia.com Nikolić.

Reprezentant Węgier zdaje sobie sprawę, że teraz największymi rywalami będą... jego koledzy z drużyny narodowej Gergo Lovrencics, Tamas Kadar i David Holman, którzy na co dzień są zawodnikami Lecha Poznań. - Tak, żartowaliśmy już na ten temat. Będziemy przeciwnikami na boisku, zrobimy wszystko, by się wzajemnie pokonać, bo w piłce nie ma sentymentów. Po zejściu z placu gry wszystko wróci, rzecz jasna, do normy i jestem pewien, że pozostaniemy dobrymi kolegami – skomentował nowy napastnik Legii, który aktualnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Węgier. Oprócz trzech lechitów, spotkać tam może zawodnika Wisły Kraków - Richarda Guzmicsa.
 
 
Słowa kluczowe: nikolic | legia | videoton | berg | lesnodorski | orlando | saganowski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz