Aktualności
 
Mistrz Szkocji upomina się o gwiazdę Lecha
 
18. maja 2015, 10:28
źródło: Daily Record
 
Szkocki lewy obrońca Lecha Poznań Barry Douglas jest jednym z kandydatów do wzmocnienia Celtiku Glasgow. "The Bhoys" chcą pozyskać nowego gracza na tą pozycję i wśród wytypowanych przez nich graczy znajduje się gwiazda "Kolejorza".
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDouglas mógł trafić do Celtiku już wcześniej, zanim jeszcze trafił do Lecha. Grający w Dundee United lewonożny zawodnik odrzucił jednak ofertę "The Bhoys", bo w zespole mistrza Szkocji byłby tylko dublerem. Dlatego zdecydował się na ofertę "Kolejorza", w którym, jego zdaniem, miał większe szanse na regularne występy. Douglas wygrał rywalizację na lewej stronie defensywy z Luisem Henriquezem i dał się poznać jako znakomity egzekutor stałych fragmentów gry. U trenera Macieja Skorży ma pewne miejsce w podstawowym składzie.

Jego dobre występy nie przeszły jednak bez echa w jego rodzimym kraju. Szukający wzmocnień na kolejny sezon Celtic Glasgow, który sposobi się do eliminacji Ligi Mistrzów, jest zainteresowany sprowadzeniem lewego obrońcy Lecha. Mistrz Szkoci jest gotowy zapłacić za Douglasa pół miliona funtów. To niezbyt wygórowana kwota i nie wiadomo, czy Lech byłby w stanie odstąpić swoją gwiazdę Celtikowi za dość niską kwotę.
 
 
Słowa kluczowe: douglas | lech | poznan | celtic | skorza
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz