Aktualności
 
Sensacyjny transfer Polaka do PSV Eindhoven?!
 
8. maja 2015, 17:27
źródło: A Bola
 
Dość niespodziewane informacje możemy wyczytać w dzienniku "A Bola". Według portugalskiej gazety, Paweł Kieszek znalazł się na celowniku PSV Eindhoven. Wysłannicy holenderskiego giganta mają obserwować bramkarza Estoril w meczu ze Sportingiem Lizbona.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKieszek miał już w swojej karierze epizod związany z holenderskim futbolem. Trzy lata temu był wypożyczony z FC Porto do Rody Kerkrade. Po sezonie wrócił do zespołu "Smoków", ale zostawił po sobie w Eredivisie pozytywne wrażenie. Polak po przygodzie z Porto, gdzie był jednak praktycznie przez cały czas jedynie rezerwowym związał się ze znacznie mniej znanym portugalskim zespołem Estoril. W barwach tej drużyny ma pewne miejsce w podstawowym składzie i zbiera znakomite recenzje.

Do tego stopnia, że na 31-letniego golkipera zwrócił uwagę świeżo koronowany mistrz Holandii – PSV Eindhoven. Skauci PSV mają pojawić się na meczu Estoril ze Sportingiem Lizbona, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę. Przypomnijmy, że bramkarzem PSV jest Przemysław Tytoń, który obecnie broni na zasadzie wypożyczenia w hiszpańskim Elche. W Eindhoven nie wiążą jednak z nim żadnych planów i Polak ma zostać definitywnie sprzedany po zakończeniu obecnego sezonu. Być może jednak mistrz Holandii nadal będzie miał bramkarza z Polski. Jeśli oczywiście sięgnie po byłego bramkarza Polonii Warszawa.
 
 
Słowa kluczowe: kieszek | psv | eindhoven | estoril | porto | tyton
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz