Aktualności
 
Prezes Torino zdradza, gdzie zagra Glik!
 
28. kwietnia 2015, 12:54
źródło: Przegląd Sportowy
 
Obrońca reprezentacji Polski Kamil Glik znalazł się w orbicie zainteresowań kilku europejskich klubów i może opuścić Torino. Ale zdaniem prezesa "Byków" Urbano Cairo, najskuteczniejszy obrońca Serie A nigdzie się nie wybiera.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćGlika w derbach Turynu, które zostały rozegrane w ostatniej kolejce, obserwowali wysłannicy Tottenhamu i VfL Wolfsburg. Polak jest kandydatem do wzmocnienia tych zespołów przed startem kolejnego sezonu. Tymczasem prezes Torino Urbano Cairo podchodzi ze spokojem do zamieszania wokół polskiego obrońcy. Według niego, Glik w przyszłym sezonie nadal będzie zawodnikiem klubu z Turynu.

- Wiem, że Kamil z rodziną bardzo dobrze czuje się w Turynie, a ja mam taką zasadę, że jak zawodnik jest zadowolony i czuje się u nas dobrze, to zawsze trzymam takiego gracza. Powiem tak, Kamil będzie kapitanem Torino także w kolejnym sezonie – mówi z pewnością w głosie Cairo.

Skąd taka stanowcza deklaracja prezesa "Byków"? Działacze Torino są przekonani, że wpływ na decyzję polskiego obrońcy będzie miała lukratywna propozycja, jaką niedawno złożyli Glikowi. Kilka dni temu informowaliśmy, że kapitan zespołu z Turynu otrzymał propozycję podpisania nowego kontraktu. W umowie Torino gwarantuje mu podwyżkę zarobków aż o 700 tysięcy euro rocznie. Według włoskich mediów, wszystkie szczegóły są już ustalone, a Polak wkrótce złoży podpis pod nowym kontraktem.
 
 
Słowa kluczowe: glik | torino | tottenham | ventura | wolfsburg | cairo
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz