Aktualności
 
Dwóch reprezentantów Polski na celowniku Lecha
 
27. kwietnia 2015, 12:08
źródło: Przegląd Sportowy
 
Szefowie Lecha chcą się zabezpieczyć na wypadek, gdyby z ich klubu odszedł Kasper Hämäläinen. W Poznaniu mają dwóch ewentualnych kandydatów, którzy mogliby zastąpić pomocnika z Finlandii. Jednym z nich jest Radosław Majewski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWczoraj informowaliśmy, że zatrudnienie Majewskiego rozważa krakowska Wisła. Były reprezentant Polski miałby w drużynie "Białej Gwiazdy" zastąpić Semira Stilicia, którego odejście latem jest już raczej przesądzone. Tymczasem okazuje się, że Wisła nie jest jedynym klubem, który interesuje się bylym pomocnikiem Polonii Warszawa. Sytuację 28-letniego rozgrywającego monitorują także działacze Lecha Poznań.

Majewski maiłby być alternatywą na wypadek, gdyby z klubu odszedł Kasper Hämäläinen. W minionym tygodniu Fin dostał od władz "Kolejorza" ofertę przedłużenia wygasającego w grudniu kontraktu, ale na takich samych warunkach, jak do tej pory. Jest prawdopodobne, że do porozumienia nie dojdzie, bo Hämäläinen poważnie myśli, żeby spróbować sił w mocniejszej lidze. Z kolei Majewski aktualnie jest wypożyczony z Nottingham Forest do Huddersfield Town FC. Jego dalsza gra na Wyspach wydaje się jednak mocno niepewna. Piłkarz przyznaje, że ma kilka ofert, ale na razie brakuje konkretów. 28-letni pomocnik mówi, że rozważa powrót do polskiej ligi.

Innym kandydatem do zastąpienia Hämäläinen w Lechu jest Mateusz Klich. Jednak gracz Kaiserslautern na razie nie rozważa w ogóle powrotu do kraju, więc szanse na porozumienie są praktycznie zerowe.
 
 
Słowa kluczowe: majewski | lech | poznan | hamalainen | klich | skorza
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz