Aktualności
 
Z amerykańskiej MLS do Jagiellonii?
 
25. marca 2015, 17:06
źródło: twitter.com
 
Wiele wskazuje na to, że Krzysztof Król po raz drugi w swojej karierze zwiąże się z Jagiellonią Białystok. 28-letni lewy obrońca rozpoczął treningi z ekipą prowadzoną przez trenera Michała Probierza.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKról od lutego pozostaje bez klubu, po tym jak rozstał się z Montreal Impact. Klub z Kanady rozwiązał z nim kontrakt nie widząc dłużej miejsca dla Polaka w swoich szeregach Podczas swojego pobytu w amerykańskiej MLS, były obrońca Piasta Gliwice rozegrał 15 meczów. Król nie zachwycał jednak formą, dlatego postanowiono się z nim jak najszybciej pożegnać. Mówiło się że lada chwila może trafić z powrotem do Piasta, ale ostatecznie zanosi się, że wybierze zupełnie inny kierunek

Lewonożny obrońca rozpoczął treningi z Jagiellonią a o jego przyszłości w tym klubie zadecyduje trener Probierz. Co ciekawe, podczas swojego pierwszego pobytu w drużynie z Białegostoku, Król również trenował pod okiem tego szkoleniowca. Piłkarz opuścił jednak białostocki zespół po tym, jak podpadł Probierzowi pyskówką na treningu w stosunku do jednego z członków ówczesnego sztabu szkoleniowego. Jak widać jednak, trener Jagiellonii zapomniał już o dawnych urazach. Tym bardziej, że potrzebuje lewego obrońcy, który mógłby z powodzeniem zastąpić kontuzjowanego Marka Wasiluka.
 
 
Słowa kluczowe: krol | jagiellonia | probierz | wasiluk | montreal | piast
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz