Aktualności
 
Ostatnia szansa Teodorczyka w Dynamie
 
16. stycznia 2015, 13:51
źródło: wlasne/fcdynamo.kiev.ua
 
To będą decydujące tygodnie dla Łukasza Teodorczyka w Dynamie Kijów. Polak, który jesienią nie przebił się do podstawowego składu ukraińskiego giganta, dostał ostatnią szansę na udowodnienie, że warto na niego stawiać.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJesienią Teodorczyk grał bardzo mało, a w końcówce rundy praktycznie w ogóle nie pojawiał się na boisku w barwach Dynama Kijów. W hierarchii napastników trenera Siergieja Rebrowa spadł dopiero na trzecie miejsce. Dwa pierwsze zajmowali odpowiednio Dieumerci Mbokani i Artem Krawiec. Kiedy po kontuzji do formy wrócił ten pierwszy, Teodorczyk stał się zupełnie niepotrzebny. Działacze Dynama rozważali wypożyczenie Polaka do innego klubu już w styczniu, ale ostatecznie zmienili zdanie i były snajper Lecha Poznań dostanie jeszcze jedną szansę przekonania do swoich umiejętności szkoleniowca kijowskiego zespołu.

Tym bardziej, że Mbokani właśnie wyjechał na Puchar Narodów Afryki i do końca nie wiadomo, w jakiej dyspozycji powróci do Dynama. Dlatego w Dynamie zadecydowano o przytrzymaniu Teodorczyka, który podczas przygotowań do sezonu ma udowodnić swoją wartość. W przeciwnym razie jego kariera w zespole z Ukrainy nie potrwa długo.

Zdaje sobie sprawę z tego sam Teodorczyk. - Zamierzam powalczyć o miejsce w podstawowym składzie. Konkurencja w ataku jest naprawdę duża, ale wiadomo, że w takim klubie jak Dynamo, po prostu musi tak być. Jestem w dobrej formie fizycznej i zobaczymy, co się wydarzy na zgrupowaniu – mówi były napastnik "Kolejorza".
 
 
Słowa kluczowe: teodorczyk | dynamo | kijow | lech | poznan | mbokani | rebrow | krawiec
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Podajcie skąd wypowiedź!
 
 
aa dodał(a), w piątek 16. stycznia 2015 o godzinie 22:19