Aktualności
 
Legia kombinuje, jak się pozbyć Ojamy...
 
29. grudnia 2014, 13:11
źródło: Przegląd Sportowy
 
Rundę jesienną Henrik Ojamaa spędził na wypożyczeniu w szkockim Motherwell. W lutym piłkarz powinien wrócić na Łazienkowską. Jednak w Warszawie nikt nie czeka z otwartymi ramionami na reprezentanta Estonii.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLegia najchętniej pozbyłaby się definitywnie Henrika Ojamy. Dla Estończyka brakuje miejsca w koncepcji trenera Henninga Berga. Piłkarz nie miałby żadnych szans w rywalizacji z zawodnikami, którzy obecnie są do dyspozycji norweskiego szkoleniowca.

Dodatkową przeszkodą jest charakter Ojamy. W Legii skrzydłowy nie potrafił znaleźć wspólnego języka z kolegami, grał samolubnie, poza boiskiem trzymał się na uboczu. W Warszawie nikt nie wierzy, że piłkarz wróciłby odmieniony. Dlatego działacze robią wszystko, by zimą pozbyć się skrzydłowego.

W barwach Motherwell Ojama rozegrał 18 spotkań. Strzelił w nich cztery gole. Szkoci są z niego zadowoleni, ale nie stać ich na transfer gotówkowy. Dlatego najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się przedłużenie wypożyczenia do końca sezonu 2014/15.
 
 
Słowa kluczowe: ojamaa | motherwell | legia | berg | lesnodorski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz