Aktualności
 
Mateusz Machaj ma w Śląsku... brata!
 
23. grudnia 2014, 17:42
źródło: slaskwroclaw.pl
 
Od dzisiaj piłkarzami Śląska jest "Machajów dwóch". Do Mateusza, który we wrocławskim zespole występuje już od dłuższego czasu, dołączy jego młodszy brat – Bartosz, który ostatnio był zawodnikiem Miedzi Legnica.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDrugi z braci Machajów podpisał z klubem z Wrocławia roczny kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata. Piłkarz w listopadzie przebywał w Śląsku na testach i zrobił na tyle pozytywne wrażenie na trenerze Tadeuszu Pawłowskim, że ten pozytywnie zaopiniował podpisanie z nim kontraktu.

- Bardzo się cieszę, że udało mi się przekonać do siebie trenera Tadeusza Pawłowskiego. Śląsk to drużyna z ambicjami, która walczy o najwyższe cele w lidze. Zrobię wszystko, by odwdzięczyć się za zaufanie i zasłużyć na przedłużenie umowy – powiedział 21-letni Machaj po podpisaniu kontraktu z wrocławskim klubem.

Bartosz ostatnio reprezentował barwy Miedzi Legnica, ale Śląsk mógł go pozyskać za darmo, bo piłkarz w listopadzie rozwiązał swój kontrakt z I-ligowcem za porozumieniem stron. Młodszy z braci Machajów, podobnie jak Mateusz, jest graczem ofensywnym. W Śląsku będzie kandydował do gry w środku pola.
 
 
Słowa kluczowe: machaj | slask | wroclaw | tadeusz | pawlowski | miedz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz