Aktualności
 
Są oferty z Anglii dla Żyry
 
30. października 2014, 15:46
źródło: własne/Przegląd Sportowy
 
Michał Żyro może zimą odejść z Legii Warszawa. Warunek jest jeden. Kontrahent musi przelać na konto stołecznego klubu 5 milionów euro. Prezes Legii Bogusław Leśnodorski zdradza, że do klubu wpłynęły oferty z Anglii.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować- Michał jest gotowy do wyjazdu pod względem fizycznym i mentalnym, ale nie ma presji. Umówiliśmy się, że jeśli ma odejść, to do poważnego klubu. Oferty są, najwięcej z Anglii. Jeśli zostanie, to tragedii nie będzie. Przedłużymy kontrakt, który kończy mu się w czerwcu 2016 roku - powiedział w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" Leśnodorski.

Dwa miesiące temu możliwość pozyskania legionisty sondował Hull City. W kwestii transferu Żyry, do trenera Legii Henninga Berga dzwonił menedżer "Tygrysów" Steve Bruce. Wtedy jednak usłyszał, że pomocnik warszawskiego zespołu nie jest na sprzedaż. Już wcześniej piłkarz zawarł bowiem dżentelmeńską umowę z działaczami Legii, że do końca roku pozostanie w zespole mistrza Polski i pomoże mu osiągnąć jak najlepsze wyniki w europejskich pucharach. Natomiast ewentualny transfer będzie rozważał dopiero zimą.
 
 
Słowa kluczowe: zyro | legia | hull | stevebruce | henningberg | lesnodorski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz