Aktualności
 
Reprezentant Rumunii zimą w Legii?
 
8. września 2014, 17:15
źródło: fanatik.ro
 
Legia Warszawa zimą podejmie próbę ściągnięcia piłkarza Steauy Bukareszt Andreia Prepelitę. Środkowy pomocnik w niedzielę zaliczył udany debiut w reprezentacji Rumunii, która pokonała na wyjeździe Greków.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPepelicie w czerwcu 2015 roku kończy się kontrakt ze Steauą i piłkarz zadeklarował już, że go nie przedłuży. Zimą mistrz Rumunii będzie miał więc ostatnią okazję, żeby zarobić na jego transferze. Zdaniem rumuńskich mediów, z okazji zamierza skorzystać Legia, która pamięta Prepelitę jeszcze z ubiegłorocznych eliminacji Ligi Mistrzów, w których Steaua wyeliminowała warszawski klub. 29-letni zawodnik zagrał w pierwszym meczu w Bukareszcie, natomiast w drugim spotkaniu znalazł się na ławce rezerwowych.

Zdaniem portalu fanatik.ro, Legia kusi Prepelitę znaczą podwyżką zarobków, jeżeli reprezentant Rumunii zdecyduje się zimą na przeprowadzkę do Warszawy. Mistrz Polski jest w stanie zaoferować mu kontrakt, który będzie gwarantował pensję na poziomie 250 tysięcy euro za sezon. W Steaule Prepelita zarabia w tej chwili "zaledwie" 130 tysięcy euro za sezon.
 
 
Słowa kluczowe: prepelita | legia | steaua
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz