Aktualności
 
A jednak Duda już w Legii!
 
28. lutego 2014, 12:32
źródło: legia.com/własne
 
Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że Ondrej Duda najprawdopodobniej trafi do Legii dopiero latem, tymczasem w ostatnim dniu okienka transferowego nastąpił przełom.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
Działacze z Koszyc długo targowali się z Legią w sprawie Dudy. Do wczoraj odrzucali oferty warszawskiego zespołu, ale w końcu oba kluby zdołały osiągnąć porozumienie. Legia zapłaci za Słowaka około 300 tysięcy euro.

W zeszłym tygodniu prezes Legii pofatygował się do Koszyc, żeby negocjować transfer Ondreja Dudy. Słowak został odsunięty od zespołu, kiedy wyszło na jaw, że nie zamierza przedłużyć kontraktu ze swoim dotychczasowym klubem i planuje związać się od czerwca z Legią. Nie chcąc dopuścić do tego, żeby całą wiosnę Duda trenował tylko indywidualnie prezes Leśnodorski złożył ofertę Koszycom wykupienia go już teraz. Ostatecznie wszystkie formalności udało się załatwić ostatniego dnia okienka transferowego.

Duda w niedzielę będzie obecny na trybunach stadionu Legii podczas meczu z Jagiellonią Białystok. W pierwszej drużynie z Koszyc rozegrał łącznie 38 oficjalnych spotkań, w których zdobył sześć bramek. Jest uznawany za jeden z największych talentów na Słowacji i jest kluczowym zawodnikiem swojej reprezentacji U-21. W Legii Duda będzie grał z numerem 8.
 
 
Słowa kluczowe: legia | duda | lesnodorski | koszyce
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno