Ranking Bukmacherów
Najlepsi bukmacherzy w rankingu za rok 2020:

1. BETFAN (Odbierz bonus BETFAN)
2. Totolotek (Odbierz bonus Totolotek)
3. STS (Odbierz bonus STS)
4. TOTALbet (Odbierz bonus w TOTALbet)
5. Betclic (Odbierz bonus Betclic)

Gdzie najlepiej postawić swoje pieniądze? Który bukmacher jest najlepszy? To bardzo ważne pytania, bo przecież ryzykujemy własnymi środkami. Nikt z nas nie chce godzinami dopraszać się o pomoc przy problemach technicznych lub co gorsza martwić się tym czy pieniądze z naszych wygranych rzeczywiście szybko i bezpiecznie trafią na nasze konta bankowe. Zakłady bukmacherskie to rozrywka obarczona sporymi emocjami, więc sprawy techniczne nie powinny zaprzątać nam głowy. Dlatego warto wybrać takiego bukmachera, który gwarantuje nam nie tylko dobrą zabawę, gdy już obstawimy swój kupon, ale także poczucie bezpieczeństwa i świadomość tego, że obstawia się zakłady u tego bukmachera, który naprawdę oferuje najciekawsze możliwości.
Dlatego stworzyliśmy aktualny ranking bukmacherów za rok 2020, który obejmuje najlepszych z najlepszych. Wybraliśmy pięciu bukmacherów, którzy naszym zdaniem, są godni zaufania i mają najciekawszą ofertę bukmacherską.

Co braliśmy pod uwagę?
Kursy i ich wysokość, choć to bardzo ważny element są sprawą bardzo płynną. Nie da się jednoznacznie wskazać najlepszego bukmachera pod tym względem. Warto korzystać z porównywarek, choć wybrani przez nas bukmacherzy na pewno oferują niezłe kursy. Ważnym aspektem jest szerokość oferty, liczba wydarzeń i dodatkowych kursów oraz to czy oferta zakładów „na żywo” jest wystarczająca. Zakłady bukmacherskie są obstawianie głównie w internecie dlatego ważna jest przejrzystość strony internetowej i funkcje, które są na niej zawarte. Jednak dwa pierwsze miejsca w naszym rankingu są zajęte przez tych bukmacherów, którzy proponują również zakłady w punktach stacjonarnych, bo w lokalach bukmacherskich obstawianych jest nadal ok. 20 procent kuponów. Pod uwagę braliśmy też doświadczenie, sposoby wpłat i wypłat i nie mniej ważne bonusy i promocje zarówno dla nowych klientów jak i dla stałych bywalców. Nie zapomnieliśmy o dodatkach do podstawowej oferty i patrzyliśmy także na np. transmisje z wydarzeń sportowych, które są udostępniane przez niektórych bukmacherów.

1. miejsce w rankingu najlepszych bukmacherów – BETFAN
Niespodzianka? Może i tak, bo przecież to bukmacher, który dołączył do stawki legalnych bukmacherów w Polsce dopiero na wiosnę 2019 roku. Jednak bukmacher Betfan ruszył z kopyta i zaprezentował na tyle ciekawą ofertę, że ciężko jej nie zauważyć i nie docenić. Bukmacher Betfan od razu zaproponował pełną ofertę zakładów bukmacherskich. Mamy na myśli to, że lista kursowa od początku działalności bukmachera była pozbawiona luk. Wszystkie najważniejsze rozgrywki i wydarzenia, a także sporo mniej popularnych sportów. To co zwraca uwagę to postawienie na e-sport, ale przede wszystkim na kursy w dziale rozrywka. Betfan „zakłada się o wszystko”, bo „rozrywka” to dla bukmachera nie tylko kursy związane z filami, serialami, czy innymi telewizyjnymi show, ale też kursy na wydarzenia ze świata finansów, około-sportowe (przyznajcie się – postawicie pieniądze na to czy państwo Lewandowscy będą mieli córkę czy syna), bo to że w Betfan można obstawiać pogodę to przecież normalka. Prawda?
Betfan to tylko i wyłącznie bukmacher internetowy. Widać to od razu, gdy wejdzie się na stronę bukmachera, która jest dopracowana w najmniejszych szczegółach. Do tego cieszy też oko swoją kolorystyką. Nie wiecie jakie kolory rządzą na stronie Betfana? Przekonajcie się. A jak już wejdziecie na stronę Betfan to może warto skorzystać z promocji na grę bez podatku? To najciekawsza oferta tego typu na polskim rynku bukmacherskim.

BONUS OD DEPOZYTU DO 3000 PLN + GRA BEZ PODATKU W BETFAN

2. miejsce w rankingu najlepszych bukmacherów – Totolotek
Totolotek jest jednym z najpopularniejszych polskich, legalnych bukmacherów. Swoją popularność oraz rozpoznawalność zawdzięcza swojemu doświadczeniu, ponieważ firma jest najstarszym operatorem udzielającym zakładów wzajemnych w Polsce. Inwestowanie w polski sport jest ważnym elementem działalności Totolotka, który jest między innymi sponsorem tytularnym Pucharu Polski.
Ambasadorem najstarszego polskiego bukmachera jest Łukasz Podolski, który w swojej karierze grał w kilku najlepszych klubach świata takich jak Bayern Monachium czy Arsenal. Współpraca bukmachera z napastnikiem utwierdza pozycję operatora na polskim rynku zakładów wzajemnych.

BONUS OD DEPOZYTU DO 500 PLN W TOTOLOTKU

3. miejsce w rankingu najlepszych bukmacherów – STS
STS to bukmacher, który ma za sobą lata doświadczeń na polskim rynku, ale co równie ważne, od 2019 roku przyjmuje też zakłady bukmacherskie poza Polską. To niesamowita okazja do zdobywania nie tylko kolejnych graczy, ale także zbieranie informacji o tym czego tak naprawdę potrzebują gracze obstawiający sport i nie tylko.
Oferta STS jest najbardziej kompletną wśród wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Po pierwsze strona internetowa i aplikacja mobilna STS to bardzo sprawne narzędzie, które ląduje w rękach graczy. Portal bukmachera jest przejrzysty i tak naprawdę nic nie odwraca uwagi od tego co najważniejsze, czyli zakładów bukmacherskich.
Największy bukmacher na polskim rynku charakteryzuje się bardzo dobrą ofertą kursową na ponad 30 dyscyplin sportowych. Oferta zakładów „na żywo” jest bogata, a jej graficzne przedstawienie cieszy oko. Wśród kursów wystawianych przez STS nie brakuje e-sportu, który jest coraz częściej obstawiany. STS nie unika nowości i wyznaczania trendów. Stąd w ofercie najlepszego bukmachera w rankingu za rok 2020 znajdują się Betgames, czyli transmisje gier karcianych, których wynik można obstawiać.
Na koniec nie mniej ważne, czyli transmisje wydarzeń sportowych. STS pokazuje w swojej aplikacji i na stronie internetowej setki najważniejszych (ale też nieco bardziej niszowych) imprez sportowych.

BONUS OD DEPOZYTU DO 1200 PLN W STS

4. miejsce w rankingu bukmacherów – TOTALbet
Bukmacher nie jest na polskim rynku zakładów wzajemnych anonimowy, bowiem w naszym kraju od kilku lat buduje swoją markę. TOTALbet depcze po piętach największej trójce bukmacherów i stale się rozwija. Operator proponuje swoim graczom sporo ciekawych promocji, chociaż najciekawszą wydaje się być bonus od depozytu, który jest najwyższy w naszym kraju wśród legalnie działających firm oferujących zakłady wzajemne. TOTALbet proponuje dla swoich nowych graczy aż 5000 PLN w formie bonusu od pierwszej wpłaty na konto główne. Warunki bonusu 100% nie są także zaporowe i niemożliwe do spełnienia, bowiem gracz ma dowolność – wybiera spośród dwóch form obrotu bonusem. Możliwości są następujące: 4x4, czyli czterokrotny obrót z czterema zdarzeniami na kuponie, albo 5x3, czyli pięciokrotny obrót z trzema wydarzeniami na kuponie. W obu przypadkach kurs minimalny każdego ze zdarzeń to 1.25.
Swoją rozpoznawalność TOTALbet buduje także poprzez sponsoring sportowy. Bukmacher jest sponsorem strategicznym Warty Poznań, która w sezonie 2019/2020 zapewniła sobie udział w Ekstraklasie w rozgrywkach 2020/2021. Dodatkowo operator wspiera także Polski Związek Lekkiej Atletyki, Verva Warszawę, ale także FEN, czyli Fight Exclusive Night, federację MMA.

BONUS OD DEPOZYTU DO 5000 PLN + 50 PLN FREEBET W TOTALBET

5. miejsce w rankingu bukmacherów – Betclic
Powrót króla? Przez wiele miesięcy był to najbardziej oczekiwany debiut na polskim rynku bukmacherskim. Choć fakt, słowo debiut może nie być zbyt precyzyjne, bo przecież bukmacher Betclic działał na polskim rynku od lat i swego czasu był zdecydowanie najpopularniejszym bukmacherem wśród polskich graczy.
W tej beczcie miodu była jednak solidna porcja dziegciu, bo Betclic przez lata działał bez polskiej licencji. Teraz wszystko jest już legalne, bo bukmacher ma polskie zezwolenie i nie naraża swoich klientów na odpowiedzialność karną. Po ofercie kursowej widać to, że Betclic to solidna marka. Ten maltański bukmacher nie oszczędza miejsca na swoich listach kursowych i jest to bukmacher, który w swojej ofercie przy większości spotkań proponuje najwięcej dodatkowych kursów. Przykład? Piłkarska liga angielska i blisko 300 dodatkowych kursów (tzw. rynków) do każdego meczu. Betclic ma również ciekawą ofertę „na żywo”, ale oferta bonusowa chyba powinna dość szybko zostać ulepszona.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 550 PLN W BETCLIC

Legalni bukmacherzy w Polsce
W naszym rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce za rok 2020 umieściliśmy tylko legalnych bukmacherów, którzy działają w Polsce na podstawie zezwolenia wydawanego przez Ministerstwo Finansów. Nie mogło być inaczej, bo gra u nielegalnych bukmacherów grozi odpowiedzialnością karną. Co ważne dotyczy ona nie tylko firm, które działają bez licencji, ale także graczy, którzy obstawiają kupony u bukmacherów bez licencji. Co prawda strony internetowe nielegalnych bukmacherów powinny być blokowane przez operatorów w ciągu 48 godzin, to w praktyce trwa to nieco dłużej. Z drugiej strony w internetowym świecie dość prosto jest obejść pewne zabezpieczenia i nadal ok. połowy zakładów w Polsce zawieranych jest u bukmacherów nielegalnych.
Ryzyko jest jednak spore i naszym zdaniem niewarte podejmowania. Urzędnicy fiskusa mogą nałożyć na graczy spore kary. To m.in. przepadek wygranej i to bez odejmowania stawki zakładu bukmacherskiego obstawionego u nielegalnego bukmachera. Bardziej zaboleć może kara grzywny, która wyliczana jest na podstawie stawek dziennych. Widełki są bardzo szerokie i kara może wynieść nawet kilka milionów złotych.

 
powrót » do góry » drukuj wyślij link