Aktualności
 
Kai coraz ciekawszy
 
23. maja 2020, 13:14
autor: Rafał Kępa
 

Kai Havertz jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk niemieckiej giełdy transferowej. Przez ostatnie miesiące pojawiło się kilka klubów mocno zainteresowanych jego usługami, a teraz dochodzą kolejne.

 

W ostatniej kolejce Bundesliga i oczywiście Bayer Leverskusen wróciły do grania, a Havertz zrobił to z przytupem. Trudno powiedzieć czy ten znakomity (dublet główką) występ był zapalnikiem, ale oficjalnie do wyścigu i to w wielkim stylu włączył się Manchester City.

"The Citizens" zamierzają złożyć ofertę w wysokości 80 milionów euro, by 20-latek przeniósł się do ich klubu. Konkurencje jednak mają ogromną. W Niemczech najwięcej pisze się o zainteresowaniu ze strony Bayernu Monachium. W Premier League zainteresowanie wykazują Manchester United, Chelsea i Liverpool.

Te wszystkie kluby mają jednak spory atut w przeciwieństwie do ekipy Pepa Guardioli. One zagrają bowiem w europejskich pucharach, a nad City wisi groźba zawieszenia. Jednak hiszpański trener szuka możliwości zastąpienia Davida Silby, który opuszcza Etihad i jeżeli wierzyć angielskim źródłom, to pomocnik z Leverkusen jest aktualnie na szczycie jego listy.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno