Aktualności
 
Wielki włoski powrót
 
8. stycznia 2020, 15:48
autor: Rafał Kępa
 
Kibice futbolu powoli przyzwyczajają się, że są piłkarze, którzy potrafią zaskakiwać nie tylko decyzjami. Takim bez dwóch zdań jest Mauro Icardi.
Kiedy Argentyńczyk latem opuszczał Inter, robił to bez żalu. Narzekał nie tylko na Mediolan, ale i na całe Włochy. Wydawało się, że wypożyczenie do PSG, to tylko kwestia formalna, a po jego wygaśnięciu dojdzie do zaplanowanego wykupu napastnika Interu. Jednak okazuje się, że sprytny Mauro zawarł w umowie wygodną klauzulę.

Otóż okazuje, się, że nawet jeżeli PSG zdecyduje się na wykupienie zawodnika, to ten może się na to nie zgodzić. Co prawda na razie Icardi radzi sobie w Paryżu znakomicie i chyba nikt nie ma wątpliwości, że posadzenie Edinsona Cavaniego, to słuszna decyzja. Jednak Icardi już nie raz, nie dwa dał się poznać jako piłkarz kapryśny i posiadający niezwykle wpływową, kapryśną żonę.

Jego kaprys może też wywołać niesłabnące zainteresowanie ze strony innego klubu. Jeżeli wierzyć włoskim mediom, Fabio Paratici, dyrektor sportowy Juventusu Turyn, ciągle myśli o sprowadzeniu swojej wymarzonej "9". Ciekawe co na to działacze PSG i Interu, a także Gonzalo Higuain, który świetnie sprawdza się  w tej roli w Juventusie.

 

 
 
Słowa kluczowe: mauroicardi | psg | inter | juventus
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno