Aktualności
 
Juventus wśród dużych chłopców
 
3. grudnia 2019, 16:28
autor: Rafał Kępa
 

Ściągnięcie Cristiano Ronaldo było znakiem, że Juventus Turyn zaczyna wchodzić do "ligi dużych chłopców" nie tylko sportowo, ale finansowo. Kolejne ruchy włodarzy z Turynu tylko to potwierdzają.
Wielu kibiców krytykowało zmianę logo klubu, która była podyktowana względami głównie ekonomicznymi, bo estetyka to rzecz w tym przypadku drugorzędna. Jednak te i inne ruchy marketingowo wizerunkowe pozwoliły Juventusowi na zarobienie grubych milionów, które teraz może swobodnie wydawać.

 

Dlatego wiadomości, które jeszcze niedawno wydawałyby się niemożliwe, dzisiaj oceniamy jako prawdopodobne. Tak jest między innymi z transferem Sandro Tonaliego. Młoda gwiazda Brescii wyceniana jest dzisiaj na 30 milionów euro, ale żeby go sprowadzić trzeba liczyć się z wydatkiem przynajmniej 50 milionów. Czy to możliwe w przypadku mistrza Włoch.

 

Według portali goal.com jak najbardziej. Świeżo upieczony reprezentant Włoch miałby dołączyć do Juventusu latem przyszłgo roku, ale klub z Turynu nie będzie jedynym chętnym. O usługi 19-latka ma zabiegać także PSG, Atletico i Manchester City. Biorąc pod uwagę takich chętnych cena końcowa może jeszcze wzrosnąć.

 
 
Słowa kluczowe: sandrotonalli | juventusturyn
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno