Aktualności
 
Nowy napastnik w talii Probierza!
 
25. maja 2018, 12:39
 

Nowy nabytkiem Cracovii został napastnik Sandecji Nowy Sącz Filip Piszczek. 22-latek był jednym z najlepszych zawodników ekipy, która spadła z ekstraklasy. Przy Kałuży, Piszczek podpisał kontrakt do końca czerwca 2022 roku.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNie jest tajemnicą, że latem Cracovia straci swojego najlepszego napastnika Krzysztofa Piątka. Dlatego już teraz, działacze "Pasów" intensywnie poszukują nowych rozwiązań do ataku swojego zespołu. Jednym z nich ma być właśnie Piszczek, który w miniony sezonie pokazał, że drzemie w nim pewien potencjał. Zauważył to trener Cracovii Michał Probierz, który zapragnął mieć o w swoim zespole.

Po awansie Sandecji do ekstraklasy, Piszczek początkowo nie radził sobie na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej. Z biegiem czasu, było jednak coraz lepiej. Ostatecznie 22-letni napastnik wystąpił w 32 spotkaniach, w których zdobył sześć bramek i zaliczył jedną asystę. W przyszłym sezonie będzie miał okazję poprawić ten bilans, tyle że już w barwach Cracovii…

 
 
Słowa kluczowe: piszczek | cracovia | sandecja | probierz | piatek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz