Aktualności
 
Hit transferowy w naszej ekstraklasie?!
 
25. maja 2018, 10:09
źródło: Twitter
 

Jak donosi dobrze zorientowany w kwestiach transferowych użytkownik Twittera Janekx89, Legia wzięła na celownik Przemysława Frankowskiego z Jagiellonii Białystok. Oferta z Łazienkowskiej podobno jest już na biurkach działaczy wicemistrza Polski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćGdyby doszło do transferu Frankowskiego z Jagiellonii do Legii, byłby to absolutny hit letniego okienka w naszej ekstraklasie. "Franek" ma za sobą bardzo udany sezon, zakończony nie tylko wicemistrzostwem Polski z "Jagą", ale także powołaniami do reprezentacji Polski od selekcjonera Adama Nawałki. Prezes mistrza Polski niedawno mówił, że w polskiej lidze jest niewielu zawodników którzy mogliby być realnym wzmocnieniem dla Legii, ale Frankowski na pewno należy do tej nielicznej grupy.

Inna sprawa, czy taki transfer jest w ogóle realny. Nie tak dawno mieliśmy hitowy transfer na linii Białystok – Warszawa. Jagiellonie na Legię zamienił Michał Pazdan. Więc przynajmniej teoretycznie, transakcje pomiędzy oboma klubami są możliwe. Tylko trzeba pamiętać o tym, że Frankowskim zaineresowane są także kluby zagraniczne. Już kilka miesięcy temu, niewiele brakowało, a reprezentant Polski znalazły się w SM Caen. Francuski klub był gotów wyłożyć ponad milion euro, ale ostatecznie zakończyło się na przymiarkach.

W trakcie rundy wiosennej Frankowski był obserwowany przez skautów wielu klubów, szczególnie tych współpracujących z klubami z niemieckiej Bundesligi. Być może jednak dla Frankowskiego kusząca byłaby perspektywa walki o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów z Legią. Kwestią sporną pozostawałaby wtedy jednak kwestia ceny, bo Jagiellonia na pewno nie puści tanio swojej gwiazdy…

 
 
Słowa kluczowe: frankowski | legia | jagiellonia | pazdan | caen
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz