Aktualności
 
Kownacki na oku "Starej Damy"
 
11. stycznia 2018, 12:33
źródło: sportmediaset.it
 
Według włoskich mediów, we Włoszech doszło do spotkania działaczy Juventusu Turyn i Sampdorii. Tematem była przyszłość trzech zawodników zespołu z Genui, którymi interesuje się "Stara Dama". W tym gronie znajduje się Dawid Kownacki.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Żadne konkrety nie padły, ale działacze "Juve" mieli wyraźnie zaznaczyć, że obserwują uważnie trzech graczy Sampdorii. Chodzi o Urugwajczyka Lucasa Torreirę, Belga Dennisa Praeta i właśnie Kownackiego. Z kolei trzech piłkarzy aktualnego mistrza Włoch miałoby powędrować do Genui. Padły nazwiska tych zawodników, którzy obecnie grają na zasadzie wypożyczenia z Juventusu w innych klubach - Riccardo Orsoliniego (Atalanta Bergamo), Rolando Mandragory (Crotone) i Alberto Cerriego (Perugia).

Od zainteresowania do transferu oczywiście daleka droga, ale Kownacki zwrócił na siebie uwagę Juventusu, co już jest jakimś osiągnieciem. Tym bardziej, że przecież wcale nie należy do podstawowych zawodników Sampdorii. Na boisku spędza niewiele czasu, a mimo to zdążył strzelić w tym sezonie już sześć goli. Z czego trzy w rozgrywkach Serie A, pojawiając się na placu gry w końcówkach spotkań.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz