Aktualności
 
Jagiellonia straci jednego z liderów?
 
11. stycznia 2018, 10:22
źródło: własne
 
Wiele wskazuje na to, że wiosną Jagiellonia Białystok będzie musiała radzić sobie bez Fedora Cernycha. Litwin ma dobre pod względem finansowym propozycje z Rosji i Turcji. Dla "Jagi" z kolei to ostatni moment, żeby na nim zarobić.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Cernychowi kończy się latem kontrakt i teoretycznie mógłby już teraz podpisać umowę z nowym pracodawcą, do którego przeszedłby za darmo na początku lipca. Wiadomo, że Litwin nie przedłuży swojego pobytu w białostockim klubie, ale też chciałby, żeby Jagiellonia zarobiła na jego transferze. Od dawna ma z działaczami niepisana umowę, iż będzie mógł odejść, jeśli do klubu wpłynie korzystna oferta dla niego, jak i dla "Jagi".

Cernychem interesują się także Legia Warszawa i Lech Poznań, ale transfer do innego klubu ekstraklasy jest raczej mało prawdopodobny. Przede wszystkim dlatego, że sam zawodnik chce spróbować swoich sił poza ekstraklasą. Najwięcej wskazuje na to, że Cernych może trafić do jednego z klubów rosyjskich, ale możliwy jest także kierunek turecki, gdzie także gwiazda Jagiellonii wywołuje zainteresowanie. Sprawa ma się rozstrzygnąć w ciągu najbliższych dni.

 
 
Słowa kluczowe: cernych | jagiellonia | mamrot | legia | lech | poznan
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz