Aktualności
 
Poważne osłabienie Lecha Poznań?!
 
8. stycznia 2018, 10:46
źródło: Gazeta Wyborcza
 
Zimą "Kolejorza" może opuścić Darko Jevtić. Najbardziej kreatywnym zawodnikiem Lecha interesuje się Birmingham City. Klub z angielskiej The Championship jest gotów wyłożyć na jego transfer 2,6 miliona euro.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Jak do tej pory, Birmingham City rozgrywa fatalny sezon na zapleczu Premier League. Przed startem rozgrywek, ambicje były spore, sięgające walki o powrót do elity angielskiego futbolu ligowego. Tymczasem na początku nowego roku, Birmingham jest przedostatnie w tabeli i w oczy piłkarzom i kibicom tego klubu zagląda widmo spadku do trzeciej ligi. Dlatego w trakcie zimowej przerwy, działacze "Blues" chcą wzmocnić zespół, żeby uniknąć degradacji.

Jednym z zawodników, który miałby trafić do drużyny Birmingham, jest Jevtić. Dla Lecha strata lidera ofensywy, byłaby poważnym problemem. Nie jest tajemnicą, że Szwajcar serbskiego pochodzenia jest kluczową postacią w drużynie trenera Nenada Bjelicy. Ostatnio Jevtić przedłużył kontrakt z "Kolejorzem" do końca czerwca 2020 roku. Możliwy jest też wariant, że Jevtić dogra sezon w barwach Lecha i dopiero latem przeniesie się do Birmingham. Pod warunkiem, że City utrzyma się na zapleczu Premier League…

 
 
Słowa kluczowe: jevtic | lech | poznan | birmingham | bjelica
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz