Aktualności
 
Spektakularny powrót do Legii?!
 
7. listopada 2017, 19:34
źródło: własne
 
Wraca temat ewentualnego powrotu do Legii Artura Boruca. Doświadczonemu bramkarzowi, który właśnie żegna się z występami w reprezentacji Polski, w czerwcu przyszłego roku wygasa kontrakt z Bournemouth.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Ale sprawa mogłaby nabrać przyspieszenia już zimą. Nie jest tajemnicą, że Borucowi trudno będzie wrócić do podstawowego składu Bournemouth. Od początku obecnego sezonu numerem jeden w bramce "Wisienek" jest sprowadzony za 11,5 miliona euro z Chelsea Asmir Begović. Borucowi pozostaje rola rezerwowego, co ze zrozumiałych względów nie do końca odpowiada byłemu golkiperowi Celtiku Glasgow, Fiorentiny i Southamptonu.

Dlatego odżywa temat jego powrotu do Legii. Boruc nigdy nie ukrywał, że sympatyzuje z warszawskim klubem i na zakończenie kariery najchętniej wróciłby na Łazienkowską. Wydaje się, że teraz jest ku temu najlepszy moment.  – Tak naprawdę to nie zależy ode mnie. Jeśli ktoś skontaktowałby się ze mną, to pewnie przemyślałbym ten temat. To tyle – powiedział Boruc, pytany o możliwość powrotu do warszawskiego klubu.

Problem może jednak polegać na tym, że Legii obecnie nie jest niezbędny doświadczony bramkarz. Trzeba pamiętać, że numerem jeden w tej chwili w Legii jest Arkadiusz Malarz, który jest w podobnym wieku do Boruca i ma wysokie notowania przy Łazienkowskiej. Nie tylko w sztabie szkoleniowym, ale także wśród kibiców warszawskiego zespołu. Podobnie zresztą jak Boruc, który dla fanów stołecznego zespołu już teraz jest prawdziwą legendą…

 
 
Słowa kluczowe: boruc | legia | bournemouth | malarz | begovic
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (2) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Moum zdaniem Boruc jest lepszy od Malarza, doswiadczenie gra w reprezentaci. Legia na tym skorzysta (nie jestem fanem Legi)
 
 
dabe dodał(a), we wtorek 7. listopada 2017 o godzinie 22:32
 
Nie odkryję Ameryki,jeżeli powiem,że Artur Boruc jest zapewne jedną z legend bramkarzy LEGII, która z reguły miała dobrych bramkarzy występujących często jako reprezentanci krajów. Zapewne byłby to miły gest ze strony LEGII , aby Artur Boruc zakończył karierę zawodniczą jako reprezentant LEGII . Co do tego nie ma dwóch zdań.Jego długa kariera zawodnicza, nabyte doświadczenie sportowe mogłyby procentować przy trenowaniu jego następców. Nie wiem, gdzie po zakończeniu kariery można byłoby go usytuować, ale zapewne na początek znalazłoby się miejsce w szkółce koło Grodziska Maz.Przy odpowiednim domówieniu się Artura Boruca z LEGIĄ , byłby i wilk syty i owca cała,co przekładając na język polski, spełniłyby się jego marzenia i LEGIA mogłaby na tym skorzystać.
 
 
Trampek dodał(a), we wtorek 7. listopada 2017 o godzinie 21:01