Aktualności
 
Promocja na Szczęsnego?!
 
16. lipca 2017, 12:45
źródło: La Gazzetta dello Sport
 
Według włoskich mediów, transfer Wojciecha Szczęsnego z Arsenalu do Juventusu Turyn, to już kwestia najbliższych dni. Co ciekawe, mistrz Włoch nie będzie musiał sięgać tak głęboko do sakiewki, jak się początkowo mogło wydawać.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćArsenal miał jeszcze kilka tygodni temu żądać za bramkarza reprezentacji Polski minimum 15 milionów euro. Między innymi z powodu wysokiej ceny ze starań o Szczęsnego odpadła AS Roma. W Rzymie nie chcieli inwestować tak dużych pieniędzy w kolejnego bramkarza, bo przecież rok wcześniej sprowadzili za osiem milionów euro Brazylijczyka Alissona Co prawda Polak wygrał w poprzedni sezonie z ni rywalizację, ale na Stadio Olimpico uznano, że inwestowanie kolejnych środków finansowych w pozyskanie bramkarza mija się z celem.

Do akcji wkroczył Juventus, ale działacze "Starej Damy", także kręcili nosem na wysoką kwotę odstępnego. Tymczasem z ostatnich doniesień włoskich mediów wynika, że transakcja nie będzie dla "Juve" aż tak kosztowna. Mistrz Włoch ma pozyskać Szczęsnego za dziewięć milionów euro. Arsenal miał w końcu zgodzić się na obniżenie oczekiwań finansowych i do ustalenia pozostały już drobne szczegóły. Już w przyszłym tygodniu, bramkarz reprezentacji Polski ma pojawić się w Turynie na testach medycznych, po których podpisze kontrakt.
 
 
Słowa kluczowe: szczesny | juventus | arsenal | roma
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz