Aktualności
 
Miał trafić do Lecha, zagra w...
 
15. lipca 2017, 17:15
źródło: własne
 
Jeszcze zimą niewiele brakowało, a Matej Hybs trafiłby do Lecha Poznań. Teraz wszystko wskazuje na to, że może wylądować w naszej ekstraklasie. Lewy obrońca Sparty Praga jest blisko Zagłębia Lubin.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćW Sparcie Hybs nie ma już przyszłości. Po niezbyt udanym sezonie, czołowy czeski klub przebudowuje gruntownie skład. Jednym z tych, którzy mają sobie szukać nowych klubów, jest 24-letni obrońca. Co ciekawe, jeszcze pół roku temu, działacze Sparty nie chcieli słyszeć o odejściu Hybsa. Czechem interesował się Lech Poznań, ale oferta poznaniaków została odrzucona. "Kolejorz" zamiast niego pozyskał na lewą stronę defensywy Ukraińca Wołodymira Kostewycza.

Teraz sytuacja się zmieniła o 180 stopni, bo to Sparta chce się pozbyć Hybsa. Chętne na usługi czeskiego zawodnika jest Zagłębie Lubin, które szuka następcy Djorde Cotry. Z tym, że "Miedziowi" najpierw chcieliby wypożyczyć piłkarza Sparty, a dopiero jak się sprawdzi ewentualnie decydować się na transfer definitywny. Takie rozwiązanie z kolei nie bardzo pasuje działaczom z Pragi, którzy już teraz chcieliby ostatecznie pożegnać się z Hybsem. Dlatego zwlekają z odpowiedzią, licząc iż ktoś od razu zdecyduje się na jego transfer definitywny.
 
 
Słowa kluczowe: hybs | zaglebie | lubin | lech | poznan | sparta
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno