Aktualności
 
Dwaj obcokrajowcy opuszczą Wisłę?!
 
18. maja 2017, 10:34
źródło: Dziennik Polski
 

Latem z Wisłą Kraków mogą się pożegnać Petar Brlek i Zdenek Ondrasek. Obaj znaleźli się na liście życzeń duńskiego FC Kopenhaga. "Biała Gwiazda" nie chce się ich pozbywać, ale atrakcyjna oferta może zmienić punkt widzenia działaczy z Reymonta.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćBrlek miał trudny początek przygody z Wisłą, ale obecnie jest jednym z filarów ekipy prowadzonej przez Kiko Ramireza. Chorwat jest liderem drugiej linii krakowskiego zespołu i ma największy wpływ na styl gry "Białej Gwiazdy". Nie zmieniło tego zakontraktowanie Semira Stilicia, który na razie nie może odnaleźć dawnej formy. Dobra postawa Brlek została zauważona w Danii, gdzie zainteresowane jego pozyskaniem jest FC Kopenhaga. Chorwat jest obserwowany także przez lokalnego rywala duńskiego klubu – Broendby.

FC Kopenhaga jest zainteresowana sprowadzeniem także drugiego wiślaka. Na celowniku Duńczyków znajduje się również Zdenek Ondrasek. Czeski napastnik nie ma za sobą udanego sezonu w barwach "Białej Gwiazdy". Ale w Danii na pewno pamiętają jego występy w norweskim Tromsoe IL, gdzie "Kobra" imponowała skutecznością.

Wisła chciałaby zatrzymać obu piłkarzy na kolejny sezon, ale wszystko jest kwestią pieniędzy. Jeżeli ewentualna oferta będzie na tyle atrakcyjna finansowo, że zaspokoi oczekiwania działaczy spod Wawelu. Ile musieliby wyłożyć potencjalni kontrahenci? Wydaje się, że dwa miliony euro za obu graczy byłoby kwotą satysfakcjonująca, za którą zarówno Brlek, jak i Ondrasek, mogliby zmienić barwy klubowe.

 
 
Słowa kluczowe: brlek | wisla | krakow | ondrasek | ramirez | kopenhaga | broendby
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz