Aktualności
 
Jest za drogi dla Cracovii...
 
18. maja 2017, 09:53
źródło: własne
 

Wszytko wskazuje na to, że przygoda Jaroslava Mihalika z polską ekstraklasa potrwa bardzo krótko. Cracovia nie zdecyduje się na transfer definitywny młodzieżowego reprezentanta Słowacji, który jest wypożyczony ze Slavii Praga.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMihalik trafił do zespołu "Pasów" zimą i początkowo wyglądało na to, "że z tej mąki będzie chleb". Tym bardziej, że Słowak był sprowadzony na specjalne życzenie trenera Jacka Zielińskiego który chciał go w swoim zespole już pół roku wcześniej. Wtedy jednak Cracovii nie stać było na przebicie Slavii Praga, która wykupiła go z Żyliny. Zimą jednak otworzyła się szansa na wypożyczenie Mihalika i Cracovia z niej skorzystała.

Po sześciu wiosennych meczach, 23-latek stracił jednak miejsce w podstawowym składzie i już nie był w stanie go odzyskać. Poza tym Mihalik ma wpisaną w umowę wypożyczenia wysoką kwotę odstępnego, jak na realia Cracovii. Za transfer definitywny, właściciel "Pasów" musiałby wyłożyć aż 800 tysięcy euro. Taki wydatek na zawodnika, który nie odgrywa czołowej roli w zespole, mija się z celem. Dlatego latem Mihalik opuści szeregi Cracovii i powróci do Slavii.

 
 
Słowa kluczowe: mihalik | cracovia | slavia | praga | filipiak | zielinski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz