Aktualności
 
Pożegnanie z kapitanem w Pogoni?!
 
18. kwietnia 2017, 15:10
źródło: własne
 
Kontrakt Rafała Murawskiego z Pogonią Szczecin wygasa za nieco ponad dwa miesiące i wszystko wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony. Były pomocnik reprezentacji Polski najprawdopodobniej pożegna się "Portowcami" i wróci do Arki Gdynia.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Odkąd trafił do Pogoni Szczecin, po tym jak rozwiązał dość niespodziewanie kontrakt z Lechem Poznań, odgrywał w niej kluczową rolę. Szybko został kapitanem zespołu i najbardziej wpływowy piłkarzem w szatni "Portowców". Na boisku także bardzo wiele zależało od niego. Ostatnio jednak to się trochę zmieniło, bo "Muraś" z powodu tajemniczej kontuzji opuścił już kilka spotkań i tak naprawdę nie wiadomo, kiedy będzie zdolny do gry.

Złośliwi plotkują, że jego niedyspozycja może mieć związek z jego aktualną sytuacją. Kontrakt Murawskiego z Pogonią dobiega końca i coraz mniej wskazuje na to, że zostanie przedłużony. Wydaje się jednak, że to raczej spiskowe teorie, bo tak naprawdę "Muraś" raczej nie musi się martwić o swoją przyszłość. Od dłuższego czasu jest współwłaścicielem 25procent akcji... Arki Gdynia, czyli klubu, z którym był związany w przeszłości. Jeżeli rozstanie się z Pogonią, ma gdzie się "podziać".

Inna sprawa, że działacze "Portowców" planują latem nieco przemodelować drugą linię swojego zespołu. Dla Murawskiego, w nowym projekcie, może nie być już po prostu miejsca. Wiadomo, że odejdzie Mateusz Matras, który już wcześniej podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk. Odejście "Murasia" też wydaje się coraz bardziej prawdopodobne. Tym bardziej, że były reprezentant Polski jest ostatnio niezdolny do gry...

 
 
Słowa kluczowe: murawski | pogon | szczecin | arka | gdynia | matras
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz