Aktualności
 
Kolejny reprezentant Polski wyceniony na miliony euro!
 
4. kwietnia 2017, 19:50
źródło: Corriere dello Sport
 
Właściciel Napoli Antonio De Laurentis wypowiedział się na temat ceny, jaką trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Szef klubu z Neapolu ujawnił, że chętni na wykupienie Polaka, muszą się liczyć z wydatkiem minimum 65 milionów euro.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Skąd taka cena? Wiadomo było, że przy transferze Zielińskiego z Udinese, w jego kontrakt wpisano kwotę odstępnego. Napoli jej nie ujawniało, ale po słowach De Laurentisa wszystko stało się jasne. Pomocnik reprezentacji Polski ma w swojej umowie wpisaną ogromną kwotę, dlatego stać na niego będzie tylko najbogatsze kluby w Europie. A chętnych, zdaniem włoskich mediów, już nie brakuje.

Tymczasem Zieliński nie jest wcale pewniakiem do podstawowego składu w Napoli. Ostatnio trener Maurizio Sarri raczej traktuje go jako rezerwowego. 22-latek wchodzi na boisko z ławki rezerwowych. Ale w Neapolu nikt nie ukrywa,że przyszłość ma należeć do reprezentanta Polski. W przyszłym, sezonie Polak ma być już jednym z najważniejszych ogniw zespołu z Neapolu.

Słowa De Laurentisa świadczą o tym, że Napoli ma wobec polskiego pomocnika spore plany i nie puści go przy byle okazji do innego klubu. Dopiero oferta zaopatrzona w odpowiednią ilość zer może skłonić działaczy z Neapolu do tego, żeby w ogóle rozważać ewentualny transfer reprezentanta Polski.

 
 
Słowa kluczowe: zielinski | napoli | laurentiis | sarri
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz