Aktualności
 
Zaskakujący ruch ze strony Boruca?!
 
6. marca 2017, 12:30
autor: Adrian Zieliński
źródło: własne
 

Wciąż nie jest znana przyszłość Artura Boruca po zakończeniu obecnego sezonu. Wiele wskazuje jednak na to, że były reprezentant Polski może zdecydować się na zmianę otoczenia. Niezależnie od tego, czy otrzyma propozycję przedłużenia kontraktu...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMenedżer "Wisienek" Eddie Howe na każdym kroku powtarza, że nie wyobraża sobie swojej drużyny bez Boruca w następnym sezonie, ale rozmowy o nowym kontrakcie odkłada do zakończenia obecnego sezonu. Tyle tylko, że nie wiadomo, czy wtedy Artur Boruc będzie zainteresowany przedłużeniem umowy z Bournemouth.

Polski bramkarz ma o tyle komfort wyboru, że zawsze może wrócić do Legii Warszawa, gdzie czekają na niego z otwartymi ramionami. Wiadomo jednak, że taki krok wiązałby się ze znaczną obniżką wynagrodzenia, bo obecnego mistrza Polski nie stać na gaże rodem z Premier League. Ale okazuje się, że to może nie być jedyna alternatywa, jaką latem może mieć Boruc.

W programie Liga+ Ekstra, Tomasz Smokowski zasugerował, że kolejnym przystankiem w karierze bylego już bramkarza reprezentacji Polski, może być amerykańska Major League Soccer. Podobno sam Boruc chciałby zagrać w jednym z tamtejszych klubów. Biorąc to wszystko pod uwagę, polski golkiper może nie czekać do końca sezonu na ruch ze strony Bournemouth, tylko znacznie wcześniej podjąć decyzję o swojej przyszłości.

 
 
Słowa kluczowe: boruc | bournemouth | legia | howe | mls
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz