Aktualności
 
Kolejny ważny gracz Wisły na walizkach...
 
10. stycznia 2017, 21:36
autor: Adrian Zieliński
źródło: bursa.com
 

Wiosną w barwach Wisły możemy nie zobaczyć Bobana Jovicia. Prawym obrońcą krakowskiego zespołu od dłuższego czasu interesuje się Crvena Zvezda Belgrad. Teraz dołączył do niej turecki Bursaspor.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJović miał być jesienią uważnie monitorowany przez wysłanników Bursasporu. Reprezentant Słowenii był kilka razy obserwowany na żywo przez skautów tureckiego klubu, którzy mieli mu wystawić dobre recenzje. Dlatego też szósty obecnie zespół tureckiej ekstraklasy, zamierza spróbować ściągnąć go do siebie.

Jović ma za sobą całkiem udaną rundę jesienną. Jako do jednego z nielicznych wiślaków, nie można było mieć do niego pretensji. Słoweniec charakteryzuje się ofensywną grą, częstym podłączaniem się do akcji swojego zespołu a także niezłym dośrodkowaniem. Na jego dobre występy w barwach Wisły zwrócił niedawno uwagę także selekcjoner reprezentacji Słowenii, powołując go do drużyny narodowej na towarzyski mecz przeciwko Polsce.

Kontrakt Jovicia z Wisłą wygasa w czerwcu 2017 roku. Co prawda w umowie jest zapis o jej ewentualnym przedłużeniu o kolejny rok, ale nie wiadomo czy "Biała Gwiazda" zrobi z tego użytek. Wiele wskazuje jednak na to, że nie będzie nawet miała okazji, bo Słoweniec opuści krakowski klub w trakcie zimowego okienka transferowego.

 
 
Słowa kluczowe: jovic | wisla | krakow | bursaspor | crvena | zvezda |
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno