Aktualności
 
Arka chce nowego bramkarza
 
25. maja 2016, 08:27
źródło: własne
 
Arka przed występami w ekstraklasie chce pozyskać bramkarza, który zwiększyłby konkurencję na tej pozycji w zespole z Gdyni. Tym bardziej, że przyszłość Konrada Jałochy, który po okresie wypożyczenia wraca do Legii, nie jest pewna.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Jałocha jest wypożyczony do końca czerwca z Legii. Działacze Arki chcą go mieć nadal w swoim składzie i jest szansa, że uda się przedłużyć jego wypożyczenie o kolejny rok. Ale nawet wtedy, trener Grzegorz Niciński chce mieć szersze pole manewru przy obsadzie bramki. Dlatego Arka rozgląda się za nowym golkiperem.

Początkowo wydawało się, że gdynian zasili Maciej Gostomski. Były bramkarz Lecha Poznań, po nieudanym epizodzie w Glasgow Rangers wrócił do kraju i przez jakiś czas trenował nawet z Arką. Ale dzisiaj bliżej mu do Lechii Gdańsk, która także poszukuje bramkarza z doświadczeniem. W Gdyni muszą więc być przygotowani na inny scenariusz.

Kandydatem do zasilenia Arki jest bramkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała Emilijus Zubas. Litwin co prawda ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z "Góralami", ale po spadku z ekstraklasy dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Dla Zubasa nie był to zresztą pierwszy spadek z ekstraklasy. Rok wcześniej pożegnał się z ligą w barwach GKS-u Bełchatów.

 
 
Słowa kluczowe: zubas | arka | gdynia | jalocha | podbeskidzie
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz