Aktualności
 
Wisła Płock zbroi się na ekstraklasę!
 
23. maja 2016, 18:35
źródło: przegladsportowy.pl
 

Wisła Płock po awansie do ekstraklasy planuje poważnie wzmocnić drużynę. Do zespołu "Nafciarzy" ma trafić pięciu nowych zawodników, którzy podniosą jego jakość. Rozmowy z nowymi graczami trwają.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJednym z graczy, którzy mogą trafić do Wisły jest prawy obrońca Korony Kielce Kamil Sylwestrzak. - Z Kamilem wstępnie rozmawialiśmy. Pamiętajmy, że teraz wchodzimy na inny pułap finansowy. Musimy przedstawiać zawodnikom oferty na poziomie ekstraklasy. Dla nas nie będzie to łatwe, bo nasz budżet będzie zapewne jednym z najmniejszych w ekstraklasie – mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Jacek Kruszewski, prezes płockiego klubu.

Kolejnym kandydatem do wzmocnienia Wisły jest napastnik Cracovii Dariusz Zjawiński. Byłemu królowi strzelców I ligi w barwach Dolcanu Ząbki kończy się w czerwcu kontrakt z "Pasami". - Mocno pracujemy nad kadrą na nowy sezon. Sytuacja jest dynamiczna. Chcemy ściągnąć w sumie pięciu zawodników. Do każdej formacji, oprócz pozycji bramkarza – wyjaśnia prezes Kruszewski.

Zjawiński nie jest jednak jedynym kandydatem do wzmocnienia ataku płockiego zespołu. Wisła planuje także pozyskać Macieja Górskiego z Chrobrego Głogów. - Maciek jest jednym z piłkarzy, którymi bardzo się interesujemy. Z I ligi rozważamy również pozyskanie Michała Fidziukiewicza z Zagłębia Sosnowiec i Janusza Surdykowskiego z Drutex-Bytovii – zdradza szef Wisły.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz