Aktualności
 
Czech opuści latem ekstraklasę?
 
5. maja 2016, 02:55
źródło: własne
 

W ciągu ostatnich dni informowaliśmy, że Koronę najprawdopodobniej opuszczą po zakończeniu sezonu trzej czołowi zawodnicy – Kamil Sylwestrzak, Vlastimir Jovanović i Airam Cabrera. Ale to nie koniec...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKolejnym graczem, którego przyszłość w Koronie stoi pod wielkim znakiem zapytania, jest Radek Dejmek. Doświadczony środkowy obrońca ma ważny kontrakt z kieleckim klubem tylko do końca sezonu. Na razie żadne rozmowy na temat jego przedłużenia nie są prowadzone. 28-letni zawodnik może więc pójść w ślady Sylwestrzaka, Cabrery i Jovanovicia. Dejmek jest wiosną podstawowym obrońcą w ekipie Marcina Brosza, ale należy także do najlepiej opłacanych graczy. A latem w Koronie szykują się oszczędności.

Dejmek nie powinien mieć jednak problemów ze znalezieniem nowego klubu. Interesuje się nim kilka zespołów ekstraklasy, jest także oferta z Ukrainy. Wiadomo jednak, że Czech za naszą wschodnią granicę przeniesie się tylko w ostateczności, bo wolałby grać w kraju z bardziej ustabilizowaną sytuacją polityczną. W razie czego zawsze może też wrócić do swojej rodzimej ekstraklasy. Dejmek nie ukrywa, że najchętniej pozostałby jednak w Koronie. Tyle, że wygląda na to., że innego zdania mogą być działacze kieleckiego klubu.

 
 
Słowa kluczowe: dejmek | korona | kielce | brosz | sylwestrzak | cabrera | jovanovic
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz