Aktualności
 
Zieliński potwierdza, że chce go Liverpool!
 
28. marca 2016, 19:13
źródło: futbolfejs.pl
 

Pomocnik reprezentacji Polski Piotr Zieliński potwierdził zainteresowanie jego osobą ze strony Liverpoolu. Z jego słów wynika, że chciałby spróbować swoich sił w klubie z Anfield Road.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWłoskie i angielskie media od dłuższego czasu donoszą o zainteresowaniu Zielińskim ze strony Liverpoolu. Ale nie brakowało takich, którzy powątpiewali w to, że "The Reds" mogliby być w grze o transfer młodego Polaka z Empoli. - Niech niektórzy sobie myślą, że to plotki. Staram się pracować mocno w Empoli, żeby w czerwcu sobie zasłużyć na taki transfer. Rozmawiałem z Kubą Błaszczykowskim chwilę na temat Juergena Kloppa. Dał mi kilka wskazówek, ale nic nie wiadomo – powiedział w rozmowie z futbolfejs.pl Zieliński.

Gracz Empoli widzi dla siebie miejsce w składzie Liverpoolu. W środku pola, obok Brazylijczyka Philippe Coutinho. - Doskonale wyszkolony technicznie, potrafi strzelić prawą i lewą nogą. Jest też szybki oraz kreatywny. Mam coś podobnego. Jego gra bardzo mi się podoba. Stworzylibyśmy dobry duet – twierdzi reprezentant Polski. Przypomnijmy, że zainteresowanych pozyskaniem Zielińskiego jest znacznie więcej klubów. Oprócz Liverpoolu, między innymi Napoli.

 
 
Słowa kluczowe: zielinski | liverpool | empoli | udinese | klopp | napoli
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz