Aktualności
 
Nagły zwrot w kwestii transferu Sadloka
 
9. stycznia 2016, 10:26
źródło: sport.pl
 
Załamał się temat transferu Macieja Sadloka do Legii Warszawa. To nie znaczy, że piłkarz zostanie w Wiśle. Okazuje się, że obrońcy "Białej Gwiazdy" znacznie bliżej jest do Lechii Gdańsk niż przeprowadzki do stolicy naszego kraju.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSadlok do Legii miał już trafić w trakcie letniego okienka transferowego. Ostatecznie z transakcji nic nie wyszło i piłkarz jesień spędził w ekipie "Białej Gwiazdy". Teraz temat jego przenosin na Łazienkowską powrócił, ale zarówno agent zawodnika, jak i szefowie Legii twierdzą, że są to tylko plotki, bo żadne negocjacje nie są prowadzone.

Czy to oznacza, że wiosną Sadlok nadal będzie grał pod Wawelem? Według informacji serwisu sport.pl piłkarz prawdopodobnie rozstanie się z ekipą z Reymonta. Pytanie tylko, gdzie trafi? Nowym miejscem pracy obrońcy krakowskiego zespołu może być podobno Lechia Gdańsk. O miejsce w jej składzie 26-latek musiałby rywalizować z Jakubem Wawrzyniakiem. W Gdańsku tej informacji, jak na razie nikt nie zdementował, więc być może faktycznie coś jest na rzeczy. Lechia nie jest jedyną opcją. Jak zdradza agent zawodnika Wisły, o jego klienta pytają też zagraniczne kluby.

Wisła już się zabezpieczyła na ewentualne odejście Sadloka. "Biała Gwiazda" poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że nowym zawodnikiem klubu został Rafał Pietrzak. 23-letni obrońca gra obecnie w GKS Katowice. Pod Wawel trafi po zakończeniu obecnego sezonu na zasadzie bezpłatnego transferu, ponieważ jego umowa z obecną drużyną przestanie obowiązywać. Choć w przypadku, gdyby Sadlok rozstał się z Wisłą już teraz, to działacze z Reymonta będą próbowali się dogadać z GKS, by dopiąć transfer Pietrzaka w zimowym okienku.
 
 
Słowa kluczowe: sadlok | lechia | gdansk | legia | wisla | krakow | pietrzak | wawrzyniak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz