Aktualności
 
To już pewne. Będzie wielki powrót do Wisły!
 
8. stycznia 2016, 11:26
źródło: własne
 

Kilkanaście dni temu informowaliśmy że do Wisły Kraków może wrócić Patryk Małecki. Dziś prezes Piotr Dunin-Suligostowski potwierdził, że piłkarz Pogoni Szczecin wkrótce przejdzie badania i podpisze kontrakt z "Białą Gwiazdą".
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMałeckiemu za pół roku kończyła się umowa z Pogonią której nikt nie zamierzał w Szczecinie przedłużać. Wręcz przeciwnie po pozyskaniu Adama Gyurcso z Videotonu, w zespole "Portowców" najprawdopodobniej zabrakłoby miejsca dla "Małego". Wiązano z nim spore nadzieje, ale w barwach Pogoni Małecki głównie rozczarowywał. Dodatkowo sprawiał problemy natury wychowawczej, co miało zły wpływ na atmosferę w zespole.

Małecki wraca tam, skąd przyszedł do Pogoni i gdzie spisywał się najlepiej, czyli do Wisły Kraków. Co prawda rozstawał się z nią w nie najlepszej atmosferze, ale dzisiaj w klubie nie ma już praktycznie nikogo, z kim miał "na pieńku". - Mamy uzgodnione warunki kontraktów z dwoma zawodnikami. Z Czechem Zdenkiem Ondraskiem oraz Patrykiem Małeckim. W najbliższych dniach przejdą testy medyczne. Pozytywny wynik tych testów będzie skutkował podpisaniem kontraktów z zawodnikami – rozwiał wszelkie wątpliwości prezes "Białej Gwiazdy".

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz