Aktualności
 
Legionista na oku Olympique Marsylia?
 
6. listopada 2015, 12:34
źródło: onet.pl
 
Czwartkowy mecz Ligi Europy Club Brugge - Legia Warszawa z trybun oglądało aż 39. skautów innych klubów. Wśród nich byli wysłannicy Olympique Marsylia, którzy z uwagą śledzili grę Ondreja Dudy.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNa meczu w Brugii pojawili się przedstawiciele nawet słynnej Barcelony. Jadnak zarówno oni, jak i skauci większości klubów z Bundesligi oraz Premier League na swój celownik wzięli graczy gospodarzy.

Natomiast głównym powodem wizyty wysłanników Olympique Marsylia na meczu Club Brugge - Legia Warszawa był Ondrej Duda - tak przynajmniej twierdzi onet.pl. Słowak od dawna jest na liście życzeń francuskiego klubu, który już nie raz wysyłał swoich ludzi, by ci na żywo w akcji obserwowali grę młodego legionisty.

Duda czwartkowe spotkanie rozpoczął w wyjściowym składzie. Jednak na boisku nie zaprezentował niczego godnego odnotowania. Słowak, tego dnia wypadł równie blado, jak jego koledzy z zespołu. Legia po bardzo przeciętnej grze przegrała 0:1. Jeśli gwiazdor wicemistrzów Polski tym występem miał przekonać Francuzów do transferu, to pewne jest, że tego nie uczynił.
 
 
Słowa kluczowe: duda | legia | olympiue | marsylia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz