Aktualności
 
Duda zdecydował o swojej przyszłości...
 
11. lipca 2015, 14:34
źródło: własne
 
Wszystko wskazuje na to, że nie dojdzie do transferu Ondreja Dudy do Interu Mediolan. Słowak zadeklarował, że zostaje w Legii. O przejściu do innego klubu niż Inter, nie chce słyszeć.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować- Jestem w Legii, będę skupiał się na pracy w tym klubie, ponieważ jak na razie nie podpisałem kontraktu z żadnym innym zespołem. Zostaję w Warszawie, jest mi tutaj dobrze i nie ma po co na siłę uciekać – mówi Duda, pytany o swoją najbliższą przyszłość. Nie jest tajemnicą, że rozmowy pomiędzy Legią a Interem w kwestii jego transferu załamały się i nie wiadomo, czy sprawa już nie upadła.

Jeśli rzeczywiście nie dojdzie do transferu Dudy do Interu, w Legii przyjęte zostanie to z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony pozostanie reprezentanta Słowacji to spore wzmocnienie dla wicemistrza Polski. Z drugiej jednak w warszawskim klubie już liczyli miliony euro zarobione na jego transferze. Od tych pieniędzy uzależnione były kolejne zakupy nowych zawodników. Skoro ich nie będzie, może pojawić się kłopot.

Tym bardziej, że Duda nie chce słyszeć o przejściu do innego klubu, niż Inter. Jeżeli Legia ostatecznie nie dogada się z Włochami, słowacki pomocnik zamierza zostać, przynajmniej jeszcze przez pół roku, w Warszawie.
 
 
Słowa kluczowe: ondrej | duda | inter | legia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz