Aktualności
 
Legionista odrzucił ofertę z Rosji
 
19. czerwca 2015, 05:40
źródło: legia.net
 
Michał Żyro nie chce grać w Rosji. Po skrzydłowego Legii zgłosiła się Krylja Sowietow Samara, ale skrzydłowy wicemistrza Polski kategorycznie odrzucił możliwość przenosin do tego klubu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJeszcze pół roku temu wydawało się, że Żyro będzie mógł przebierać w ofertach. Ale po słabszej rundzie wiosennej w jego wykonaniu, zainteresowanie jego transferem znacznie zmalało. Właściwie na placu boju został klub z zaplecza angielskiej Premier League – Wolverhampton. No i Krylja Sowietow Samara, która w ostatnim czasie sondowała, jakie są możliwości pozyskania Żyry. Ale rosyjski klub bardzo szybko musiał zrezygnować ze starań o skrzydłowego Legii, bo przeprowadzkę do tego klubu wykluczył sam piłkarz. Podobnie jak kiedyś nie zgodził się na przenosiny do innego rosyjskiego klubu Tereka Grozny.

W tej chwili w kwestii Żyry możliwe są dwie opcje. Pierwsza to transfer do angielskich "Wilków". Na Łazienkowskiej leży oferta z tego klubu, który jest gotów zapłacić za Polaka około dwóch milionów euro. Ale do finalizacji rozmów wciąż jeszcze trochę brakuje. Zarówno w negocjacjach pomiędzy klubami, jak i w sprawie indywidualnych warunków Żyry, ostatecznego porozumienia nie ma. Druga możliwość, jaką ma przed sobą legionista, to przedłużenie kontraktu z wicemistrzem Polski. Legia złożyła mu ofertę nowego kontraktu już jakiś czas temu, która ciągle jest aktualna. Obecna umowa piłkarza z Legią wygasa dokładnie za rok.
 
 
Słowa kluczowe: zyro | legia | krylja | sowietow | samara | wolverhampton | berg
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz