Aktualności
 
Boruc: Bardzo chcę wrócić do Legii!
 
10. czerwca 2015, 11:11
źródło: Przegląd Sportowy
 
Niedawno Artur Boruc podpisał kontrakt z beniaminkiem Premier League Bournemouth, czym uciął spekulacje na temat swojego powrotu do Legii Warszawa. Chociaż, jak sam zapewnia, jego powrót jest pewny, tylko odłożony w czasie...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować- Jestem po słowie z prezesem Bogusławem Leśnodorskim, ale nie wiem, kiedy i w jakim charakterze wrócę do Legii. Bardzo jednak tego chcę – zadeklarował Boruc. Nie od dzisiaj wiadomo, że bramkarz reprezentacji Polski utożsamia się z klubem z Łazienkowskiej. Na jego powrót czekają nie tylko kibice Legii, dla których jest idolem, ale także właściciele warszawskiego klubu, którzy chcą go mieć u siebie.

Na powrót Boruca trzeba będzie poczekać jeszcze przynajmniej rok. Bournemouth z nim w składzie wywalczyło dość niespodziewanie awans do Premier League. Polak, który w poprzednim sezonie bronił w drużynie "Wisienek" na zasadzie wypożyczenia z Southampton. Działacze i menedżer Eddie Howe chcieli mieć go w swojej drużynie także w kolejnym sezonie i podpisali z byłym bramkarzem Legii i Celtiku roczną umowę.
 
 
Słowa kluczowe: boruc | legia | bournemouth | southampton | howe
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz