Aktualności
 
Gwiazda Lecha blisko transferu do Serie A!
 
18. kwietnia 2015, 13:31
źródło: mediaset.it
 
To może być kolejny transfer, na którym sporo pieniędzy zarobi Lech Poznań. Tym razem chodzi o Gergo Lovrencsicsa. Reprezentantem Węgier interesuje się beniaminek włoskiej Serie A – Palermo.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPalermo szuka ofensywnych graczy, bo latem będzie musiało przebudować atak swojego zespołu. Włoski klub opuści największa gwiazda Paulo Dybala, któremu podporządkowana jest w tej chwili cała gra zespołu z Sycylii. Dziurę po odejściu Argentyńczyka będzie niesamowicie trudno zapełnić, dlatego działacze Palermo chcą zmienić trochę styl gry zespołu, żeby nie był on w tak dużym stopniu uzależniony w ofensywie od jednego gracza. Jednym z kandydatów, który miałby wnieść nową jakość od zespołu beniaminka Serie A jest Lovrencsics.

W Lechu nikt nie zamierza robić przeszkód Węgrowi, jeśli ten zdecyduje, że chce zmienić latem otoczenie. Tym bardziej, że na transferze swojej gwiazdy "Kolejorz" może solidnie zarobić. Według włoskich mediów, Palermo jest gotowe wyłożyć na Lovrencsicsa nawet 1,5 miliona euro. To niezłe pieniądze, biorąc pod uwagę fakt, że Węgier nie rozgrywa świetnego sezonu w barwach Lecha. Gergo gra w kratkę, dobre występy przeplata takimi, w których jest zupełnie niewidoczny. Wygląda na to, że gwiazda poznańskiego zespołu trochę się w nim już "dusi" i potrzebuje nowych wyzwań. Takie z pewnością zapewniłaby mu gra we włoskiej Serie A.
 
 
Słowa kluczowe: lovrencsics | palermo | dybala | zamparini | lech | poznan | skorza
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz