Aktualności
 
Słynny francuski klub w kolejce po dwóch legionistów
 
24. marca 2015, 09:34
źródło: mercato365.com
 
Coraz więcej konkretów na temat zainteresowania zagranicznych klubów, których skauci byli obecni na meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa. Okazuje się, że wysłannik Olympique Marsylia bacznie obserwował dwóch legionistów – Ondreja Dudę i Michała Żyrę.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTo nie pierwszy raz, kiedy przedstawiciel Olympique Marsylia pojawił się w Polsce, żeby na żywo ocenić potencjał Dudy i Żyry. W przypadku tego pierwszego francuski klub wysyłał już nawet zapytanie na Łazienkowską. Potem o klubie ze Stade Velodrome w kontekście tych dwóch graczy zrobiło się trochę ciszej, ale jak widać o młodych legionistach jednak nie zapomniano. Skaut ekipy z Marsylii oglądał ich w starciu z Lechem. Lepiej zaprezentował się Żyro, ale należy pamiętać, że Słowak jest po kontuzji i sam przyznaje, iż nie jest w najwyższej formie.

Obaj piłkarze są wyceniani przez działaczy Legii na kilka milionów euro. Dawno minęły czasy kiedy francuski klub szastał pieniędzmi na rynku transferowym i trafiały do niego gwiazdy światowego futbolu. Teraz Olympique szuka głównie młodych zawodników których można wypromować i sprzedać z zyskiem. Zarówno Duda, jak i Żyro spełniają te kryteria. W dodatku zespół z Marsylii po sezonie opuszczą dwie największe gwiazdy. Kontrakty kończą się napastnikowi Pierre-Andre Gignac`owi i skrzydłowemu Andre Ayew. W ich miejsce działacze ze Stade Velodrome przymierzają dwóch ofensywnie usposobionych legionistów.
 
 
Słowa kluczowe: ondrej | duda | zyro | legia | marsylia | berg | gignac | ayew
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Milik na pewno pójdzie do Włoskiej ligi bo akurat pasuje na tą ligę
 
 
Jacek Rosa dodał(a), w piątek 27. marca 2015 o godzinie 20:19