Aktualności
 
Bramkarz Polonii Warszawa w... Manchesterze United?!
 
3. marca 2015, 15:10
źródło: dailymail.co.uk
 
Na tygodniowe testy do Manchesteru United wyjedzie bramkarz Polonii Warszawa Tomasz Kucz. 16-latek ma zaprezentować swoje umiejętności sztabowi szkoleniowemu "Czerwonych Diabłów", gdyż wcześniej został wypatrzony przez skautów z Old Trafford.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKucz zaprezentował się z dobrej strony w zeszłorocznym meczu reprezentacji Polski do lat 15 z Walią. Na tym spotkaniu obecni byli skauci Manchesteru United, którzy zanotowali sobie w notesach nazwisko młodego Polaka. Teraz o skali talentu bramkarza Polonii Warszawa chce się przekonać sztab szkoleniowy klubu z Old Trafford. Kucz będzie tam trenował przez tydzień. Jeśli potwierdzi, że drzemie w nim spory potencjał, w wakacje ponownie zostanie zaproszony do Manchesteru.

Dla Kucza to nie pierwsza taka przygoda w życiu. Na podobnych testach był już w Liverpoolu, Glasgow Rangers i Bayerze Leverkusen. Teraz zaprezentuje się w Manchesterze United, a w kolejce czekają już kolejni chętni. Brytyjskie media donoszą, że także w Evertonie i Fulham chętnie przyjrzeliby się Kuczowi z bliska.
 
 
Słowa kluczowe: kucz | manchester | united | polonia | warszawa
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz